250 wpisów na RnG!

Pewnego dnia przebywając w panelu zajrzałem z ciekawości na licznik wpisów i … o cholera ile tego już napisaliśmy!

W tym tygodniu została opublikowana recenzja Pac-Man World z PSX’a i był to już okrągły 250 wpis opublikowany na łamach RnG. Startując z tą fanowską stronką w maju 2015 robioną od retroświrów dla retroświrów nie spodziewałem się że po prawie 3 latach i 250 wpisach nadal będę chętnie pisać i grać i że nadal będziecie z nami. Wielkie dzięki bo to też dzięki Wam nie staliśmy się malutkim blogiem osobistym pisanym i czytanym przez 3 osoby, a los taki wisi niestety nad każdym tego typu przedsięwzięciem.

W grudniu powrót zapowiedział nie kto inny jak Borsuk, a flab co chwila podsyła mi gry na nagrody, więc może jakiś konkurs? Kto wie, trzeba się ogarnąć. Coś jednak na tę okazję mam dla Was, siedzę ostatnio nad projektem docelowo mającym być grafiką na koszulkę, moim zdaniem cieszy oko, ale jakie jest Wasze zdanie? Wciąż nad tym myślę i jakieś opinie z zewnątrz są mile widziane.

To tyle na dziś moi drodzy retrozwyrole, czy były jakieś wpisy które Wam się szczególnie spodobały? Bo to że wszystkie były fajne to wiem eheh. Do następnego wpisu i oby jak najdłużej!

Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox