Będziemy ćwierkać!

tweetminiMiło mi oznajmić, że portal rośnie w siłę. Po miesiącu w sieci okazało się, że nasza skromna inicjatywa dała radę i zgromadziła spore grono (jak na nasze możliwości) odwiedzających z różnych części internetów.

Jak już wiecie na rng nie ma kont i możliwości powiadamiania Was o nowych wpisach mamy dość ograniczone. Choć to miejsce dla retrodziadów to dodanie stronki do “zakładek” nie jest w pełni funkcjonalne i nie zawsze spełnia wymagania. Po prawej stronie powinniście już widzieć ikonki, które dadzą Wam możliwość wejścia na kanał RSS, subskrypcji poprzez maila, oraz odwiedzenia naszego profilu na twitterze. Ten ostatni będzie zarządzany przez naszego portalowego czaromiotacza Mroka, który w pełni sprawuje nad nim pieczę (ja i Borsuk jesteśmy zbyt zdziadziali do tego, a teksty piszemy dla Was na Atari i Commodore;).

Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox