Gramy na Gazie LIVE | Bijemy Rekordy Arcade!

gramynagazie rekordy arcadeDzisiaj zapraszamy na nietypowy odcinek Gramy na Gazie, w którym będziemy bić rekordy w wielu klasycznych grach z automatów arcade! Specjalnie na tę okazję zaprosiliśmy do naszego programu kolejnego gościa, a będzie nim nasz zgredziol – WOJT, który ma opanowane parę tytułów z salonów gier w stopniu mistrzowskim. Od lat pojedynkuje się on z Borsukiem w pobijanie wyników punktowych w wielu legendarnych grach. Nie możecie przegapić rywalizacji pomiędzy nimi w naszym programie! Dodatkowo profesor Larek oświadczył, że także spróbuje wyżyłować swoje niektóre osiągnięcia w jego ulubionych szpilach! Oczywiście zachęcamy także wszystkich widzów naszej transmisji LIVE do pobijania rekordów w swoich ulubionych grach arcade, dokumentowania swoich wyników zdjęciem i informowania nas na bieżąco na CZACIE LIVE o swoich osiągnięciach. Chcemy, żeby BICIE REKORDÓW NA GAZIE LIVE było zabawą dla nas wszystkich, dla was przed ekranami Youtube’a, a także dla nas przed kamerami. Swoją obecność na czacie i pobijanie rekordów zapowiedział już wielki weteran sosnowieckiej retro sceny rekordzistów arcade – czyli CERU, który ostatnio zasypał nas hiscore’ami na naszej witrynie. Zerknijcie sobie w zakładkę RETRO REKORDY (HISCORE ALLEY) i zobaczcie ile najlepszych wyników w grach na różne systemy już zgromadziliśmy! Rozpoczynamy sezon 2021 tych zmagań, w których także przyznamy jakieś ciekawe nagrody, a w minionym roku najlepszymi przodownikami pracy (rekordzistami) byli:


NAJLEPSI REKORDZIŚCI 2020 ROKU:

PIOTR MALL – KOSZULKA DUSZPASTERZ JAN RZYGOŃ – ZA NAJWIĘCEJ REKORDÓW NA ATARI XL/XE

CERU – MINI AUTOMAT ARCADE – ZA NAJWIĘCEJ REKORDÓW Z AUTOMATÓW ARCADE

BORSUK, WOJT I LAREK – MEDALE Z ZIEMNIAKA ZA RÓŻNE REKORDY (ZGREDOM RNG INNE NAGRODY NIE PRZYSŁUGUJĄ…).

Nagrody zostaną wysłane pocztą lub przekazane osobiście.

SPECJALNE WYRÓZNENIE: SYN COCO SAVAGE’A ZA ARTYSTYCZNE UDOKUMENTOWANIE REKORDU BORSUKA W MOON PATROL:

Grafika syna Coco Savage’a z Moon Patrol! Piękny rysunek, dziękujemy!


BIJEMY REKORDY Z GRAMY NA GAZIE LIVE!

Gramy na Gazie slider

START 9 STYCZEŃ GODZINA 12:00

W PLANIE POBIJANIE REKORDÓW W GRACH ARCADE:

GREEN BERET

KUNG FU MASTER

SHINOBI

BLACK TIGER

CIRCUS CHARLIE

COMMANDO

TIME PILOT

GYRUSS

POOYAN

R-TYPE

PHOENIX

A może jeszcze pogramy w jakieś inne tytuły, jeżeli oczywiście zdążymy potrenować? Flying Shark? Contra aka Gryzor? Shmup Varth od Capcom?


ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE POBIJANIE REKORDÓW!

SOBOTA 09.01.2021, GODZ. 12:00

Gramy na Gazie LIVE – BIJEMY REKORDY NA GAZIE!

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.