Gramy na Gazie LIVE | Najlepsze Gry Roku 2021 na ATARI XL/XE + Sylwester 2021!

gramynagazie sylwesterZapraszamy na Sylwester z Gramy na Gazie oraz krótkie podsumowanie Wyborów Gry Roku 2021 na Atari XL/XE przez nasze duo zgredów! Profesor Larek i Borsuk (czyli ja buhahaha!) przejrzeliśmy wszystkie wydane w 2021 roku gry na Atari XL/XE i wytypowaliśmy dwie odrębne dziesiątki debeściaków (które mocno się pokrywały). Poniżej możecie zobaczyć w co warto było zagrać w kończącym się roku na Atarynie. Larek bezproblemowo wybrał Najlepszą Grę Roku, ja nie mogłem się zdecydować komu z Wielkiej Trójcy przyznać laur. Wytłumaczyłem to dosadnie na poniższym filmiku i polecam obejrzeć go wszystkim Atarowcom (i nie tylko)! Na początku ostatniego odcinka Gramy na Gazie była prezentacja gry JUMP! na Amigę, więc przewinąłem go do momentu rozpoczęcia transmisji nowych gier z Ataryny. Na koniec życzymy wszystkim czytelnikom i widzom – miłego seansu i Wszystkiego Najlepszego w roku 2022!  A jakich gier sobie życzymy na Małe Atari w przyszłym roku? Laser Squad (będzie!), Ricka Dangerousa (ja Borsuk już nie czekam na to…), Flimbo’s Quest i Giana Sisters! A jakich na Commodore 64? Larek: – Laurę bym chciał na Komodę! Borsuk: – Ojtam, ojtam, dawać mi Pig’s Quest! Dobra, koniec marudzenia, sprawdźmy TOP TEN Larka i Boorsuka:


Gramy na Gazie slider

NAJLEPSZE GRY NA MAŁE ATARI W ROKU 2021!

PROFESOR LAREK

1. THE LAST SQUADRON

2. FLOB

3. PRINCE OF PERSIA

4. ALBERT

5. FALLEN KINGDOM

6. BETTY’S ISSUES

7. GACEK

8. FINAL ASSAULT

9. BLOKZ

10. BONE CRUNCHER

W tym filmie prezentujemy wszystkie wydane na Atari gry w ostatnich 12 miesiącach i wybieramy z nich TOP TEN każdy.

BORSUK

ex aequo

1. THE LAST SQUADRON / FLOB / PRINCE OF PERSIA

2. BRAK

3. BRAK

4. GACEK

5. FALLEN KINGDOM

6. FINAL ASSAULT

7. ALBERT

8. BETTY’S ISSUES

9. BLOKZ

10. BONE CRUNCHER

A teraz zastanówmy się jak spędzimy Sylwestra?


Szczęśliwego Nowego Roku 2022 życzą RnG i GnG! Źródło obrazka: BRIK.

Jak to jak? Razem go spędzimy! Specjalnie dla wszystkich miłośników retrogamingu postanowiliśmy wraz z moim przyjacielem Larkiem poświęcić swoje bogate życie towarzyskie i o godzinie 21:00 startujemy z SYLWESTROWYM ODCINKIEM GRAMY NA GAZIE! Zapraszamy wszystkich retro maniaków do włączenia YouTube i przyłączenia się do wspólnej zabawy, która najprawdopodobniej zakończy się dopiero o 6:00 nad ranem! Mamy na tę okazję specjalnie odpicowaną Malinę (PI 400) z dyskiem 2TB przygotowanym przez naszego widza – Krinę z emulatorami multum retro sprzętów. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji dzisiejszego wieczoru, szczególnie sponsorom alkoholu, a także Montkowi, który będzie musiał znosić nasze wyczyny po raz kolejny, tym razem aż do rana!

-Eeech! Te zgredy znowu na Sylwka będą grać w jakieś starocie. Kazali mi Was zaprosić, to zapraszam. Tylko przynieście smaczki!

Zapraszamy do udziału w naszym programie, który będzie miał formułę KONCERTU ŻYCZEŃ – WY WYBIERACIE GRY, KTÓRE CHCECIE UJRZEC W AKCJI! My zaś będziemy je dla was ogrywać, lub w nie przegrywać. Oczywiście wszystko będziemy także komentować: my do mikrofonu, zaś wy na czacie live. Myślę, że ta formuła się sprawdzi i wszyscy będziemy się dobrze bawić. Do zobaczyska i usłyszenia, a poniżej szczegółowy program całego Sylwestra.


SYLWESTER Z GRAMY NA GAZIE

I RETRO GRAMI

Gramy na Gazie slider

KANAŁ: LARKADIUSZ

PIĄTEK GODZINA 21:00, KONIEC GODZ. 6:00

PROGRAM IMPREZY

1. PRZYWITANIE Z WIDZAMI.

2. OGŁOSZENIA POCZĄTKOWE.

3. PREZENTACJA MALINY Z OBRAZEM KRINY!

4. GROWY KONCERT ŻYCZEŃ.

5. RETRO ROZMOWY Z WIDZAMI.

6. ŁAPCZYWA KONSUMPCJA PIZZY LUB KEBABÓW.

7. BRAWUROWE SPOŻYWANIE SZAMPANA O GODZINIE 0:00!

7.1. RYZYKOWNE SPOŻYWANIE JAGERMAISTERA PRZEZ PROFESORA!

8. STRIPTIZ DAMSKI O GODZINIE 4:00!

9. BRAK STRIPTIZU MĘSKIEGO!

10. STRIPTIZ WILCZURZY W WYKONANIU MONTY’EGO CAŁY CZAS W TLE.

11. MOCNE ZAMKNIĘCIE IMPREZY O GODZ. 6:00 NAD RANEM.


ZAPRASZAMY W SYLWESTRA!

PIĄTEK 31.12.2021, GODZ. 21:00

Gramy na Gazie LIVE – SYLWESTROWE RETRO GRANIE!


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022 DLA WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I WIDZÓW ŻYCZY CAŁA REDAKCJA RETRO NA GAZIE!

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.