Gramy na Gazie | Transmisja LIVE – Największe HITY XXI wieku na Atari XL/XE

gramynagazie liveZapraszamy na kolejną transmisję LIVE programu Gramy na Gazie! Dzisiaj przedstawimy wam największe przeboje na Małe Atari z ostatniego dziesięciolecia, albo i więcej! Domagaliście się lajwstrimów, to strzelamy nimi seryjnie! Oczywiście jeżeli pozwoli nam na to zdrowie i nie złapie nas jakiś wirus, albo naszego ukochanego Atari 800XL, hmm, a może dzisiaj będziemy grać na Atarynie XEGS?! Zobaczymy co tam Larek przytarga ze sobą… Niektórzy z widzów mieli nam za złe, że prezentujemy mało polskich przebojów na 8-bitowe Atari, więc dzisiaj polecą same debeściaki! Polskie, zagraniczne, strzelanki, logiczne, różniste, kwadratowe i kuliste, do wyboru, do koloru! Będziemy pokazywać po prostu najciekawsze naszym zdaniem gry jakie dostarczono na naszą ulubioną maszynkę w ostatnich latach. Będzie Ridiculous Reality, Laura, Time Pilot, Scramble, Pang, His Dark Majesty i inne wielkie przeboje. I niech się nikt nie obraża, że nie zaprezentowaliśmy gry stworzonej przez niego… Kity spuszczamy dzisiaj w kiblu i ich nie zobaczycie. Ponoć i tak wszyscy siedzicie w domu, więc zapraszamy dzisiaj, czyli 19 Marca na godzinę 18:00 na kanał larkadiusz i najnowszy odcinek Gramy na Gazie!

Gramy Na Gazie Kowalsky’s FuryNasza ukochana retro maszynka powraca z impetem!

Szykujcie więc wolne od żony (albo męża), zapasy trunków wyskokowych i bezalkoholowych, jakieś przekąski, wyjdźcie zawczasu ze zwierzakiem i widzimy się wszyscy na YT oraz na naszym czacie! Całkiem możliwe, że w trakcie programu (po przejrzeniu pewnej ilości gier) będziemy także prezentować różne tytuły na życzenie widzów. A całkiem możliwe, że nie, he, he, he, he! Pożyjemy, zobaczymy. Po pewnym czasie pojawi się do tego przeglądu także wpis podsumowujący dzisiejszą prezentację, a może wcale się nie ukaże? Się pożyje to się skrobnie… No to widzimy się w czwartkowe popołudnie! Do zobaczenia, rozgrzewajcie monitory i bądźcie z nami! Zapraszają: profesor Larek i wyleniały sierściuch zwany Borsukiem oraz całe Retro na Gazie!


Gramy na Gazie slider

ArSoft CORPORATION i Retro na Gazie prezentują:

Gramy na Gazie LIVE – Największe HITY Dekady na Atari XL/XE

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.