Gramy na Gazie | Transmisja LIVE – Przegląd Gier na ZX Spectrum

ZX Spectrum gramynagazieZapraszamy na drugą transmisję LIVE programu Gramy na Gazie! Ostatnio wam się bardzo podobało, zresztą nam także, więc kontynuujemy! Domagaliście się lajwstrimów, to będziecie je mieli, co najmniej raz na dwa tygodnie, a może kolejny zrobimy już jutro?Oczywiście jeżeli pozwoli nam na to zdrowie i nie złapie nas jakiś wirus, albo larkowego ZX Spectrum 128 + 2! Eee, a gdzie Atari? Nie bali się i nam je zajumali, wiec wyciągamy z szafy zasłużonego Spektrusia i dzisiaj przeglądamy nowości na ten mikrokomputer! Będzie nudno, bo Speccy to stare pudło? Nic z tych rzeczy! Na ostatnim SACPie przyjrzeliśmy się wielu nowym hitom na tę maszynkę i muszę wam powiedzieć, ze niektóre tytuły prezentują się niesamowicie. Na przykład gry od RetroSouls, albo kapitalne Valley of Rains, czy Aliens Neoplasma. Pewnikiem dzisiaj je wam pokażemy! Ponoć i tak wszyscy siedzicie w domu, więc zapraszamy dzisiaj, czyli 18 Marca na godzinę 18:00 na kanał larkadiusz i najnowszy odcinek Gramy na Gazie!

SCAP relacja

Valley of Rains z ostatniego SACPa! Dziś pogramy na trochę lepszej SpekTRUMNIE….

Szykujcie więc wolne od żony (albo męża), zapasy trunków wyskokowych i bezalkoholowych, jakieś przekąski, wyjdźcie zawczasu ze zwierzakiem i widzimy się wszyscy na YT oraz na naszym czacie! Całkiem możliwe, że w trakcie programu (po przejrzeniu pewnej ilości gier) będziemy także prezentować różne tytuły na życzenie widzów. Pożyjemy, zobaczymy! Po pewnym czasie pojawi się do tego przeglądu także wpis podsumowujący dzisiejszą prezentację, a może wcale się nie ukaże? Pożyjemy, zobaczymy! No to widzimy się w środowe popołudnie! Do zobaczenia, rozgrzewajcie monitory i bądźcie z nami! Zapraszają: profesor Larek i wyleniały sierściuch zwany Borsukiem oraz całe Retro na Gazie!


Gramy na Gazie slider

ArSoft CORPORATION i Retro na Gazie prezentują:

Gramy na Gazie LIVE – Przegląd Gier na ZX Spectrum

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.