Gramy na Gazie | Transmisja LIVE – Wielki Przegląd Gier Firmy ASF na Atari XL/XE

Zapraszamy na pierwszą transmisję LIVE programu Gramy na Gazie! Wychodzimy z tą inicjatywą naprzeciw zapotrzebowaniu widzów i czytelników! Domagaliście się lajwstrimów, to będziecie je mieli, co najmniej raz na dwa tygodnie. Oczywiście jeżeli pozwoli nam na to zdrowie i nie złapie nas leń. Na pierwszy ogień rzucamy wam Wielki Przegląd Gier polskiej firmy ASF na Małe Atari. Dlaczego wielki? Zobaczcie tutaj moi drodzy ile produkcji wydała ta zasłużona dla rodzimej branży gier firma. Materdyjo, będzie długaśny odcinek! Zaczynamy 1 Marca, czyli dzisiaj o godzinie 14:00. A skończymy? Hmm, możliwe, że późną nocą!

Wiele z tych hitów i kitów dzisiaj wam pokażemy!

Szykujcie więc wolne od żony (albo męża), zapasy trunków wyskokowych i bezalkoholowych, jakieś przekąski, wyjdźcie zawczasu ze zwierzakiem i widzimy się wszyscy na YT oraz na premierowym czacie! Całkiem możliwe, że w trakcie programu (po przejrzeniu pewnej ilości gier) będziemy także prezentować różne tytuły na życzenie widzów. Pożyjemy, zobaczymy! Po pewnym czasie pojawi się do tego przeglądu także wpis podsumowujący dorobek gdańskiej firmy Atari Star Force, bo wierzcie mi, że niektóre produkcje mieli naprawdę udane. Pamiętacie Miecze Valdgira I i II, Kult, Krucjatę, Przemytnika, Kupca albo Incydent? No to widzimy się w niedzielne popołudnie! Do zobaczenia, rozgrzewajcie Ataryny i bądźcie z nami! Zapraszają: profesor Larek i wyleniały sierściuch zwany Borsukiem oraz całe Retro na Gazie!


Gramy na Gazie slider

ArSoft CORPORATION i Retro na Gazie prezentują:

Gramy na Gazie LIVE – Wielki Przegląd Gier Firmy ASF na ATARI XL/XE!

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.