Gramy na Gazie | Turniej Video z Nagrodami – TRANSMISJA NA ŻYWO! + WYNIKI

To już dzisiaj – czyli 11 września o godzinie 19:00! Zapraszamy na transmisję na żywo i udział z nami w tej zabawie! Można wygrać nawet jakieś fanty! Zapraszamy na pierwszy, organizowany na żywo turniej Gramy na Gazie w historii. Pierwszy, w którym każdy z Was może wziąć udział i wygrać cenne nagrody! Hejże, hola, a niby jak?! Po prostu trzeba oglądać transmisję z naszego turnieju, zaś u siebie w domciu grać w gry ogrywane przez naszą ekipę. Czy to na swoim Atari XL/XE, czy na emulatorze, to dla nas nieważne. Wyniki uzyskane w poszczególnych grach przesyłacie do nas smsem (wraz ze zdjęciem ekranu z uzyskanym wynikiem) i 3 osoby, które uzyskają najlepszy sumaryczny rezultat (ze wszystkich 4 gier) – otrzymają od nas nagrody z poniższych (do wyboru).


NAGRODY:

Zdjęcie przedstawiające wszystkie nagrody w naszym TURNIEJU LIVE.

Atari Fan Nr 6 (najnowszy)

Komoda & Amiga Plus Nr 11 (któryś tam z kiedyś)

Call of Duty Ghosts PS3 (nowa)

Quickshot VII Joycard  Controller (nowy)

Gra na Atari XL/XE Klątwa Kaseta

Cartridge Super Games (3 Gry) na Commodore 64


REGULAMIN:

  1. Widzimy się na Youtube, 11 WRZESIEŃ o 19:00. Tutaj LINK do FILMU NA KANALE LARKA.
  2. W trakcie transmisji będzie dostępny czat.
  3. Gracie razem z nami w gry, które ogrywamy na Turnieju. Będą to 4 tytuły, którymi zaskoczy nas Larek. A może sześć jeżeli czas pozwoli i wam się spodoba?
  4. Używacie do tego Atari XL/XE lub emulatora Atari XL/XE.
  5. Najlepszy emulator Ataryny na PC – o nazwie Altirra znajdziecie TUTAJ.
  6. Wszelkie gry ściągniecie z Atari Online.PL, czyli TUTAJ. Posegregowane alfabetycznie. A także na stronie FANDALA, czyli TUTAJ.
  7. W trakcie naszego programu – wysyłacie nam swoje wyniki SMSem z dołączonym zdjęciem ekranu. I nie jest to jakiś płatny numer…
  8. Trzy osoby, które zdobędą najlepsze rezultaty we wszystkich grach: wybierają sobie nagrody z powyższych.
  9. Wysyłamy nagrody pocztą, na nasz koszt.

TRANSMISJA NA ŻYWO!

Dołącz do najlepszych retro graczy! Możesz utrzeć im nosa w turnieju na żywo i udowodnić, że jesteś 8-bitowym hardkorem!


W JAKIE GRY GRAMY?

Zaskoczy nas nimi główny organizator tego Konkursu czyli Larek (żebyśmy nie trenowali) i ich tytuły zostaną tutaj przedstawione o godzinie 18:00 (żebyście wy także nie trenowali wcześniej). Wszyscy będą mieć równe szanse i każdy będzie zaskoczony! Będą to 4 GRY (ewentualnie sześć, jeżeli zabawa wam się spodoba i starczy nam czasu). Więc około 18.00 sprawdzacie ten wpis, ściągacie gry, o 19:00 zaczynamy Turniej LIVE i gramy do nocy!

GRY (kolejność losowa):

Tiger Attack 

Vanguard

Skyscraper 

Satan’s Hollow 

Whomper Stomper

Speed Hawk 

Mirax Force 

MMSEM PRZYSYŁAJCIE ZDJĘCIE: EKRANU Z WYNIKIEM PLUS KARTKI Z NICKIEM (będzie nam łatwiej)


PODSUMOWANIE

Wszyscy z graczy uznali Skyscrapera (2016) za świetny i pomysłowy tytuł. Gratulujemy twórcom.

Na początek podsumowania dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom Turnieju Online oraz oczywiście wszystkim widzom, którym chciało się oglądać nasze zmagania z atarowskimi grami. Nie wiem jak wy, ale my bawiliśmy się świetnie i nawet kiedy rzuciłem okiem na filmik turniejowy – myślę, że bez grymasu skrzywienia można go oglądać. Są śmichy chichy, jest zabawa, jest teściowa, są fajowe gry, jak i beznadziejne (Whomper Stomper i Speed Hawk)! Jest rywalizacja, trochę gadania o grach, a trochę o dupie Moniki Belucci. Każdy znajdzie coś dla siebie i w sumie jak na pierwszy nasz Turniej Online – wypadło całkiem fajnie. Myślę, że ponowimy ten format programu w przyszłości i być może większa liczba naszych widzów aktywniej włączy się do rywalizacji? Dziękuje także moim wszystkim gościom obecnym w Borsuczej Norze (nawet temu jegomościowi co się przypałętał z ulicy…) oraz Larkowi za techniczne zorganizowanie całości. Dzięki chłopaki! Szczerze – to padam na ryj za przeproszeniem bo dzisiaj nagrywaliśmy dwa odcinki Gramy na Gazie o Commodore 64 i dopiero co skończyliśmy… Wybaczcie więc, że wpis będzie krótszy. Kto zarządził spośród graczy online i kto wybiera nagrody? Podsumowanie znajdziecie poniżej, ja na koniec zaś pochwalę dwie osoby, które zniszczyły poczuciem humoru całe Retro na Gazie. Pierwszą jest Flaku, którego rekordowy rezultat w Tiger Attack możecie podziwiać poniżej. Normalnie jak to zobaczyłem to za przeproszeniem jebłem! Buhahahaha. A drugą jest teściowa, która zakomunikowała smsem jednemu z uczestników: Teściowa pozdrawia Ślepego i zaprasza jutro na obiad! Taka teściowa to skarb! A najlepszą grą turnieju został Skyscraper!


WYNIKI TURNIEJU

Flaku grubo wymiata w Tiger Attack! Powyżej uwiecznił swój najlepszy wynik!

GRACZE W NORZE:

I. Miejsce – WojT, II. Miejsce – Borsuk (przegrana po dogrywce), III Miejsce – Repip, IV. Miejsce – Larek, V. Miejsce – Ślepy.

Różnice punktowe minimalne i każdy z uczestników przynajmniej jednokrotnie był najlepszy w jakąś grę. Gratulujemy!

GRACZE ONLINE:

Tiger Attack: 1. Nekroskop – 8 600, 2. Bestek – 7 650 , 3. Renton – 7 350.

Satan’s Hollow: 1. Renton – 34 000, 2. Nekroskop – 32 000, 3. Bestek – 21 800, 4. Marcin W. – 17 900

Whomper Stomper: 1. Bestek – 36 500, 2. Renton – 33 150, 3. Nekroskop – 19 300

Skyscraper: 1. Renton – 2 929 (wow!), 2. Bestek – 1 039, 3. Nekroskop – 271

Speed Hawk: 1. Renton – 2504, 2. Nekroskop – 1604, 3. Bestek – 1 400

Mirax Force: 1. Bestek – 62 400 (wow!), 2. Nekroskop – 20 280, 3. Renton – 6 285

Vanguard: 1. Bestek – 16 190, Nekroskop – 14 370, Renton – 8 520.

Po przyznaniu punktów w sposób następujący: 3 punkty za pierwsze miejsce, 2 za drugie i 1 za trzecie miejsce w każdej z powyższych konkurencji, ogłaszamy:

NAJWIĘKSI DEBEŚCIACY POŚRÓD RETRO GRACZY ONLINE TO:

I MIEJSCE EX AEQUO: RENTON 14 pkt oraz BESTEK 14 pkt., III MIEJSCE – NEKROSKOP 13 pkt.

Ja ciebie nie pierniczę, jaka wyrównana walka! I teraz tak moi drodzy – opcje są dwie. Renton i Bestek – dochodzą do porozumienia w sprawie wyboru nagród bez dogrywki lub DOGRYWKA! Nekroskop na razie bidulka czeka co się wydarzy, chociaż walczył zaciekle! Wybierasz nagrodę jako trzeci. Proponuję by dogrywkę rozgrywać w komentarzach pod tym wpisem lub pod filmem. A dogrywka w co? W Speed MAZĘ! Buhahaha. Od teraz walczycie do końca weekendu, kto zdobędzie lepszy wynik, a dowodem tradycyjnie będzie zdjęcie dołączone do komentarza. Ależ będą emocje! Czekamy na wyniki lub wybór nagród jak ustalicie.


AKTUALIZACJA

OSTATECZNE WYNIKI ONLINE

A oto piękny wynik Rentona w Speed Mazie. Komputerek i joy także miodne! Jednakże to nie wystarczyło. Wynik Bestka znajdziecie w komentarzach!

Panie i panowie – dzieję się niczym w najlepszym filmie akcji! A jednak Bestek podjął rękawicę, tylko komentarz zaginął w spamie bo autor nie jest zarejestrowany! Emoszyn masakrejszyn! Zmiana wyników w ostatniej chwili. Buhahaha! Bestek pokonał Rentona! 149 do  127! Kapitalne wyniki moi drodzy! W związku z powyższym ostatecznym zwycięzcą Pierwszego Turnieju Gramy na Gazie Online zostaje Bestek! Drugie miejsce Renton! A trzecie – Nekroskop! W takiej kolejności wybieracie nagrody w komentarzach pod tym wpisem (lub pod filmem), zaś ja wysyłam je pocztą. Po wybraniu nagrody poproszę o dane adresowe – na adres mailowy Retro na Gazie czyli: centrala@retronagazie.euRywalizacja rywalizacją, jednak pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim była zabawa! A tej mieliśmy wszyscy po pachy. Już teraz zapraszam na kolejną edycję Turnieju Gramy na Gazie Na Żywo, która odbędzie się, jak się odbędzie. Nie wcześniej niż za kwartał. Do zobaczenia i dziękujemy!


Gry są spakowane w zipie. Przed użyciem w Altirrze czy na Atari – należy je rozpakować. Download pochodzi ze strony Fandala: A8.fandal.cz.

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.