Konkurs | Wygraj The Last Squadron – Głosowanie i Podsumowanie!

Czas wybrać laureata konkursu i zwycięzcę Edycji Kolekcjonerskiej The Last Squadron na Atari XL/XE. Przypomnijmy jednak najpierw poniżej – na czym polegał ten wspaniały konkurs z niesamowitą nagrodą?! Zachęcamy także do zaznajomienia się z naszą recenzją tego najlepszego shmupa w historii Małego Atari, a także do ponownego obejrzenia odcinka Gramy na Gazie LIVE, w którym gościliśmy zarówno twórcę tej zacnej gry – Shanti’ego oraz wydawcę Sikora. Przedstawialiśmy tam Edycję Kolekcjonerską TLS, a sami autorzy opowiadali o procesie tworzenia tego hiciora plus prezentowali swój dorobek twórczy na Atarynie. Polecamy obejrzeć, kto nie widział!


NAGRODA: EDYCJA KOLEKCJONERSKA

Sikor w ostatnim GnG zaskoczył nas niesamowitą Edycją Kolekcjonerską The Last Squadron 2021!

ZAWIERA ONA:

– grę na kartridżu w big boxie z kolorową instrukcją

– komiks Gadesa: Larek i Borsuk plus szkice komiksu

– puzzle magnetyczne dla dzieciaków

– zakładkę do książki

– stylową czapkę z daszkiem z logo TLS!

– spadochron, eee, znaczy plecak z logo TLS!

Gramy na Gazie | The Last Squadron

UWAGA: W TEJ KONKURSOWEJ WERSJI KARTRDŻ Z GRĄ JEST BIAŁY (JEDYNY TAKI EGZEMPLARZ NA ŚWIECIE) PLUS ZŁOŻYLI NA NIM AUTOGRAFY:

AUTOR GRY SHANTI77, WYDAWCA SIKOR ORAZ GOSPODARZE GRAMY NA GAZIE – LAREK I BORSUK. MONTEK INO GO POWĄCHAŁ BO PISAĆ JESZCZE NIE UMIE (MA DOPIERO 1,5 ROKU…)

Grę w trzech wersjach można też kupić na stronie Sikor Soft. Edycja Budżetowa (gra big box + instrukcja) – 160 zł, Edycja Standardowa (dodatkowo z czapką i komiksem) – 200 zł, Edycja Kolekcjonerska – 320 zł (wszystko powyżej). Zapraszamy!


ZASADY KONKURSU

Powyższą wspaniałą Edycję Kolekcjonerską, jedyną i niepowtarzalną możecie wygrać jeżeli najtrafniej odpowiecie na pytanie zadane przez Sikora aka Sikor Softa:

DLACZEGO THE LAST SQUADRON?!

Gramy na Gazie | The Last Squadron

Jak to dlaczego?! Bo trzeba napierniczać tych wrednych kosmitów!

TERMIN KONKURSU: DO KOŃCA LIPCA 2021 (ZAMKNIĘTE!)


KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Spośród poniższych komentarzy będziemy wybierać laureata konkursu i ta osoba dostanie od nas Edycję Kolekcjonerską The Last Squadron (wysłaną na nasz koszt). Po prostu wybieramy trzy najlepsze komentarze i punktujemy: 1 miejsce – 3 pkt, 2 – miejsce 2 pkt, 3 miejsce 1 pkt. Wybiera cała redakcja Retro na Gazie ze wszystkimi zgredami. Czas na wybór najlepszego komentarza do końca sierpnia 2021. Na początku chciałem, żeby rozstrzygnąć ten konkurs w komentarzach pod wpisem z nim zawartym, jednakże nasi zgredziole ociągają się w głosowaniu – to ich ponaglam. Ci, którzy zagłosowali – po prostu niech przekopiuję swoje komenty pod ten wpis. Poczytajmy teraz naszych czytelników i zobaczmy jak odpowiedzieli na pytanie: – DLACZEGO THE LAST SQUADRON?

Gramy na Gazie | The Last Squadron

HAPAYEK:

Dlaczego The Last Squadron? To proste, bo można grać w tą grę rano, popołudniu i wieczorem. Rano jak jesteśmy jeszcze zaspani, ta gra jest tak szybka i energetyczna, że już po jednym przelocie jesteśmy zwarci i gotowi do dalszej walki. Po południu jak zgłodniejemy, The Last Squadron ma tyle w sobie miodu, że może być podawana jako danie główne, na każdym zlocie atarowskim. Wieczorem jak jesteśmy już śpiący, odpalamy grę w trybie Arcade co spowoduje szybsze bicie serca i natychmiastowe otrzeźwienie, nic nie podbija pulsu tak, jak próba pobicia rekordu innych graczy. Pozdrawiam i życzę powodzenia w konkursie.

Gramy na Gazie | The Last Squadron

PETR KURIC:

DLACZEGO THE LAST SQUADRON?! The Last Squadron do zabawy, zabawy z przyjaciółmi, bicia rekordów i pokazania, jak świetne jest atari i co potrafi. To jest gra, której niewyłączysz, dopóki nie pokonasz Borsuka. Nie chcesz niczego więcej niż The Last Squadron.

A.S.:

– Dlaczego The Last Squadron?
– Ponieważ podobnie jak Atari – rządzi!

Gramy na Gazie | The Last Squadron

RETREK:

Dlaczego THE LAST SQUADRON? Bo to ostatnia nadzieja. Najodważniejsi z odważnych. Tak jak my, retrogracze, z joystickami i padami w rękach, przemierzający codziennie retroświaty. Tak jak my, broniący od zapomnienia nasze wspomnienia z lat dzieciństwa i młodości, beztroskich czasów, z pierwszymi komputerami u boku. Bo to, co dobre, trzeba zachować dla innych graczy, dla przyszłych pokoleń. Zachęcam inne osoby do wpisywania komentarzy. Warto, bo jak pisałem już pod zapowiedzią premiery, to kawał dobrej gry w pięknym wydaniu.


Proszę redaktorów RnG o głosowanie pod tym wpisem, za udział wszystkim dziękuję! Ja swoje typy mam, ale nie wyjawię ich tutaj, by nie wpływać na głosy innych. Dodatkowo bardzo rozbawił mnie komentarz naszego Naczelnego Karka: Dalczego TLS? Bo koszulkę już mam i mi gry do kompletu brakuje! WojT także odpowiedział na pytanie konkursowe – jednak nie przyznajemy nagród sami sobie i nie bierzemy opinii naszych kochanych zgredów pod uwagę… Sorry chłopy.

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.