Podsumowanie pierwszego Bingo – czytelnicy

nagłówek bingoByło podsumowanie gazowników, czas na podsumowanie czytelników, bingo no. 1 czas zakończyć i wyłonić zwycięzcę.

Jak się okazuje do 5 zawodników z ostatniego wpisu dołączyli kolejni i to nie na odwal tylko konkretnie przybingowali! Jeden tak konkretnie że wpadł calak! Tak! Udało się komuś zakreślić wszystko, a komu? O tym za chwilę. Jakie zasady miało nasze wyzwanie bingo już pewnie do dziś wszyscy wiedzą więc darujemy sobie wszystkim znaną tabelkę. Ponowię jednak apel – jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na pole to nich da znać w komentarzach, od grudnia wystartujemy z drugą edycją!

A o co to całe zamieszanie? A o GrajChłopca Zaawansowanego, słowo się rzekło, najciekawsze wypociny Borsuk nagrodzi przesyłką z GBA w środku. Wygląda on tak:

Oto skromna nagroda dla czytelników. Leciwy, ale działający GameBoy Advance + 3 GRY: Spyro, Pokemon, Krazy Racers

Borsuku, oddaję głos, kto wygrał?

Borsuk: Chwila, chwilunia! Najpierw chciałbym pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy przesłali do nas swoje wypociny na temat ich przygody z Bingo. Bardzo się cieszę, że nasza zabawa znalazła tak wielu zwolenników, którzy wciągnęli się w nią nie na żarty! Jeżeli to by ode mnie zależało i miałbym worek prezentów niczym Mikołaj, to bym przyznał wszystkim jakieś nagrody. Zresztą o tym jeszcze podyskutujemy… Po konsultacji z Naczelnym Karkiem zwanym Repipem oraz WojTem, sprawdzeniu waszych osiągnięć oraz przeczytaniu waszych tekstów – zwycięzca może być tylko jeden. Niczym w Nieśmiertelnym, ale nie bójcie się, nikt wam łba tutaj nie upitoli… Panie i Panowie ogłaszam, że Game Boy Advance wraz z grami leci do Ślepego! A za co? Po pierwsze i najważniejsze – za calaka! Tak, dobrze czytacie – Ślepy zaliczył całe Bingo wszerz i wzdłuż i po przekątnej i jak się da… Po drugie – za dosyć jajcarskie opisanie tego poniżej. Lubię czytać śmieszne historyjki, a czytając perypetie Ślepego srogo się uśmiałem. Po trzecie – za poświęcenie. A jakież to? Na przykład zakup oryginalnego LumberJacka na Amigę, a przecież nie posiada żadnej Przyjaciółki na stanie. Chyba, że Ślepy będzie grał w tego Drwala na teściowej, co patrząc na jego ksywę nie byłoby nierealne… Proszę sobie tylko tego nie wyobrażać!

Dosyć o zwycięzcy, jeszcze kilka słów o reszcie. Gomlin odpicował obrazki, cudeńka, wykresy i powiem szczerze – wygrałby, gdyby Ślepy nie walnął calaka. Bardzo przyjemnie czytało mi się także Bukovskiego i tutaj należy docenić trud włożony w opisanie przez niego Bingo. A Nadol? Jego tekst to szybka seria z karabinu i dla mnie miłośnika run and gun – czytało się to spoko. Doceniając wszystkich chłopaków zaglądam do puli nagród w komodzie umiejscowionej w Borsuczej Norze i co? Jest tam parę szpili, które już leżą i leżą i kurz zbierają. Może któremuś z was się przydadzą? Na przykład: Shadow of the Damned na X360, Prince of Persia na Xbox, Project Eden na PS2, Link’s Crossbow Training na Wii, Medal of Honor Underground na PS1. Jeżeli, któryś z was (Gomlin, Bukovsky, Nadol) chce jakąś z tych gier – dawać info w komentarzach i wysyłamy. Wszyscy zasłużyliście.


Podobnie jak w podsumowaniu centrali i tym razem podzieliliśmy za pomocą paginacji wpis, poniżej numery stron i autorzy podsumowań:

2. Ślepy

3. Gomlin

4. Bukovsky

5. Nadol