Zbiórka na serwer i domenę retronagazie.eu (2023)

Retromaniacy wszystkich stron łączcie się! Jak co wiosnę przyszedł poborca i czas na uregulowanie czynszu na RnG.

Jak co roku organizujemy ściepę nerdową na RnG, dzięki której zgodnie z umową regulujemy na początku kwietnia nasze opłaty za serwer i domenę. Każdy chętny gotowy wpłacić nam nawet dychę jest proszony o podarunek na paypal. Koszty roczne domeny i serwera to w tym roku niecałe 600 PLN’ów. Taka kwota zabezpieczy nas na kolejny rok, jeśli wpadnie coś więcej to się nie zmarnuje, z pewnością spożytkujemy to w sposób widoczny na zlocie. Rok temu z nadwyżki dołożyłem do zamówienia opasek identyfikujących. Same opaski okazały się strzałem w dziesiątkę, dzięki nim mogliśmy się w zgiełku muzeum arcade szybko identyfikować, integrować i razem grać. Korzystając z okazji przypominam, że zlot już 22 kwietnia.

Relacja | Zlot 2022 – RnG, GnG i Retro Borsuk TV – 23.07.2022

rok temu z nadwyżki dołożyliśmy do opasek na zlocie, w tym również jeśli się uda zebrać więcej pójdzie na taki cel

Przypominam, że paypal RnG to nie to samo co paypal Borsuka z jego retro telewizji na youtube, paypal RnG jest połączony z moim (repip) kontem. To ja jako admin mam wszystkie magiczne hasła do panelu gdzie płacimy za serwer ;). Pamiętajcie że po prawej stronie w menu (w przypadku telefonu trzeba posmyrać na sam dół) macie zawsze odnośnik do naszej zbiórki pt. “wesprzyj RnG”, więc jeśli w listopadzie zapragniecie nam dać na piwo to w dalszym ciągu będzie taka opcja ;). Konto jest aktywne cały czas, nie tylko na czas zbiórki.

Za wszelkie dary z góry bardzo dziękuję!

wsparcie RnG poprzez paypal (jako Calm Lands)

Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox