Konkurs | Wygraj The Last Squadron Edycja Kolekcjonerska

Premiera The Last Squadron w wersji rozszerzonej, kartridżowej za nami! Gra okazała się wybitna (medal przyznany w naszej recenzji), a podobnie fajowa okazała się jej edycja kolekcjonerska, z której zawartością możecie zapoznać się poniżej. W trakcie naszego programu Gramy na Gazie – wydawca gry Sikor uruchomił konkurs, dzięki któremu możecie wejść w posiadanie tej wspaniałej Edycji Kolekcjonerskiej. Zobaczmy więc: czy jest się o co bić i jakie są zasady konkursu!


NAGRODA: EDYCJA KOLEKCJONERSKA

Sikor w ostatnim GnG zaskoczył nas niesamowitą Edycją Kolekcjonerską The Last Squadron 2021!

ZAWIERA ONA:

– grę na kartridżu w big boxie z kolorową instrukcją

– komiks Gadesa: Larek i Borsuk plus szkice komiksu

– puzzle magnetyczne dla dzieciaków

– zakładkę do książki

– stylową czapkę z daszkiem z logo TLS!

– spadochron, eee, znaczy plecak z logo TLS!

Gramy na Gazie | The Last Squadron

UWAGA: W TEJ KONKURSOWEJ WERSJI KARTRDŻ Z GRĄ JEST BIAŁY (JEDYNY TAKI EGZEMPLARZ NA ŚWIECIE) PLUS ZŁOŻYLI NA NIM AUTOGRAFY:

AUTOR GRY SHANTI77, WYDAWCA SIKOR ORAZ GOSPODARZE GRAMY NA GAZIE – LAREK I BORSUK. MONTEK INO GO POWĄCHAŁ BO PISAĆ JESZCZE NIE UMIE (MA DOPIERO 1,5 ROKU…)

Grę w trzech wersjach można też kupić na stronie Sikor Soft. Edycja Budżetowa (gra big box + instrukcja) – 160 zł, Edycja Standardowa (dodatkowo z czapką i komiksem) – 200 zł, Edycja Kolekcjonerska – 320 zł (wszystko powyżej). Zapraszamy!


KONKURS

Powyższą wspaniałą Edycję Kolekcjonerską, jedyną i niepowtarzalną możecie wygrać jeżeli najtrafniej odpowiecie na pytanie zadane przez Sikora aka Sikor Softa:

DLACZEGO THE LAST SQUADRON?!

Gramy na Gazie | The Last Squadron

Jak to dlaczego?! Bo trzeba napierniczać tych wrednych kosmitów!

Odpowiedzi na to krótkie pytanie możecie przesyłać na centrala@retronagazie.eu lub umieszczać je pod tym wpisem w formie komentarza. Oczywiście odpowiedzi nie muszą być wcale krótkie, ani zwięzłe jak samo pytanie – wręcz przeciwnie, mogą być znacznie bardziej rozbudowane. Liczymy na Waszą wenę i kreatywność, a przesłane (lub opublikowane pod wpisem) odpowiedzi – ocenimy w naszym skromnym redakcyjnym gronie i wybierzemy zwycięzcę, któremu Edycję Kolekcjonerską The Last Squadron wyślemy paczkomatem na nasz koszt!

TERMIN KONKURSU: DO KOŃCA LIPCA 2021


DRUGI MINIKONKURS – KOSZULKA!

Koszulka TLS też jest do wygrania. No i fajnie!

Dodatkowo – możecie także wygrać koszulkę The Last Squadron w rozmiarze XL, jeżeli wymienicie w komentarzach pod filmem Larka, lub pod tym wpisem 10 swoich ulubionych shmupów (niezależnie od systemu) i napiszecie w jednym zdaniu o każdym – dlaczego go lubicie. Że niby ten konkurs trudniejszy od poprzedniego? Możliwe, lecz niekoniecznie. Tutaj ja, czyli Borsuk ocenię kto zasłużył na koszulkę. Także wyślemy ją paczkomatem do zwycięzcy.

ROZSTRZYGNIĘTY – WYGRYWA JACEK FILARSKI

Jego komentarz pod artykułem.


KONKURS NA POZIOMY DO GRY LAURA

Nagrody w Konkursie LAURA Atari

O konkursie na wygranie Laury także nie zapominamy.

Na koniec zaś informujemy, że konkurs na dodatkowe poziomy do Laury zostanie rozstrzygnięty po wakacjach, macie więc czas przez całe kanikuły do podesłania jeszcze kilku dodatkowych poziomów. Parę zestawów etapów już mamy, więc fajowo, że konkurs na pewno zostanie rozstrzygnięty! Jednakże jeżeli dostaniemy więcej plików z planszami to się nie pogniewamy. Deadline konkursu wypada na koniec wakacji, czyli 31 sierpień 2021 – wtedy pojawi się wpis podsumowujący te szranki. I nie będziemy go już przedłużać! Szczegóły konkursu TUTAJ. 

O RetroBorsuk 229 artykułów
Zastępca Naczelnego, czyli prawie Nacz.Os. (właściciel Nory). Ulubione gatunki: wszystkie dobre gry! Z naciskiem na: akcja-przygoda, platformery, rpg, shmupy, run’n gun, salonówki. Posiadane platformy: Atari 800xl, C64, Amiga CD32, SNES, SMD, Jaguar, PSX, PS2, PS3, PS4, PSP, XboX, X360, WiiU, GC, DC, GBA, Game Gear.