retronagazie ląduje na instagramie

To już dziś, lądujemy na insta!

Mimo tego, że generalnie retro kojarzone jest siłą rzeczy z pewnym dążeniem do przeszłości, to na RnG od początku staramy się być na bieżąco ze światem współczesnym. Ćwierkamy na tłicie, lajkujemy na fejsie, strimujemy na tubie, a teraz będziemy focić na insta! Oczywiście nie będą tam zamieszczane nasze słit focie (nigdy nie mów nigdy?;), zejdźmy nieco na ziemię.

Na naszym profilu na instagramie będą się pojawiać zdjęcia z mojej prywatnej kolekcji, które będą i były do tej pory również zamieszczane w tekstach, prócz tego okazjonalnie pojawią się zdjęcia zza kulis naszych youtuberów, czy ogólnie “z życia” strony, jak np. projektu koszulek i innych gadżetów. Już teraz możecie tam zobaczyć np. zdjęcie zbiorów Borsuka zanim trafiły na wyprzedaż, stół zawalony kilkoma piętrami gier robi wrażenie ;). Bardzo zachęcam wszystkich korzystających z tej “społecznościówki” o dodanie nas do ulubionych.

odwiedź nasz profil na instagramie

Na potrzeby tej inicjatywy zbudowałem sobie własne amatorskie “studio fotograficzne”. Wciąż improwizuję (jak KSH zauważył mam bardzo profesjonalne oświetlenie hehe), ale pierwsze próby już za mną i jak mawia klasyk “jest potencjał”. Tło mimo obaw się sprawdza, a stojaczki od Invisible Black są po prostu rewelacyjne! Te fanty zakupiłem za wpłaty otrzymane w ramach “Wesprzyj RnG!” od darczyńców za co serdecznie dziękuję. Jeśli ktoś chciałby w dalszym ciągu nas wspierać i pomóc rozbudować to co mamy do zaoferowania na stronie to proszę się nie krępować ;), PayPal i z pewnością coś ciekawego się wymyśli.

studio typu “jest potencjał” ;)

Na koniec zostawiam was z małą zapowiedzią tego co będzie można oglądać na naszym instagramie, jeszcze raz bardzo zachęcam Was do odwiedzin. Do zobaczenia.

1,2,3,4 próba mikrofonu

PS. Pozdrowienia i podziękowania dla Gomlina i Nynka którzy mi pomogli ogarnąć zasady funkcjonowania instagrama oraz Cachait0 za przywitanie w tym przybytku!

Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox