Zbiórka na serwer i domenę retronagazie.eu (2024)

Retromaniacy wszystkich stron łączcie się! Jak co wiosnę przyszedł poborca i czas na uregulowanie czynszu na RnG.

Jak co roku organizujemy ściepę nerdową na RnG, dzięki której zgodnie z umową regulujemy na początku kwietnia nasze opłaty za serwer i domenę. Każdy chętny gotowy wpłacić nam nawet dychę jest proszony o podarunek. Koszty roczne domeny i serwera to w tym roku 810 PLN’ów, niestety co roku jest tylko drożej i pewnie inaczej już nie będzie. Niemniej jednak taka kwota zabezpieczy nas na kolejny rok, jeśli wpadnie coś więcej to się nie zmarnuje, z pewnością spożytkujemy to w sposób widoczny na zlocie. Rok temu z nadwyżki dołożyłem do zamówienia opasek identyfikujących i koszulek dla zwycięzców eventu “arkejd miszcze”. Same opaski są strzałem w dziesiątkę, dzięki nim możemy się w zgiełku muzeum arcade szybko identyfikować, integrować i razem grać. Korzystając z okazji przypominam, że zlot już 20 kwietnia, a wpis z informacjami znajduje się tutaj.

Relacja | Zlot RnG, GnG, Borsuk TV 22.04.2023 (Kraków)

opaski i koszulki dla wygranych w rywalizacji arcade – wszystkie sfinansowane rok temu dzięki nadwyżce za wasze hojne wsparcie

Przypominam, że paypal RnG to nie to samo co paypal Borsuka z jego retro telewizji na youtube, paypal RnG jest połączony z moim (repip) kontem pod nazwą Calm Lands, czyli mojego kanału na youtube, więc spokojnie, dobrze kliknęliście, to tak ma być ;). To ja jako admin mam wszystkie magiczne hasła do panelu gdzie płacimy za serwer. Pamiętajcie że po prawej stronie w menu (w przypadku telefonu trzeba posmyrać na sam dół) macie zawsze odnośnik do naszej zbiórki pt. “wesprzyj RnG”, więc jeśli w listopadzie zapragniecie nam dać na piwo to w dalszym ciągu będzie taka opcja ;). Konto jest aktywne cały czas, nie tylko na okres zbiórki.

LINK:
wsparcie RnG poprzez paypal
(jako Calm Lands)

Gdyby komuś nie było po drodze z paypalem, a chciałby nas wesprzeć to zapraszam na pw (@repip) na naszym discordzie, mogę podać numer konta bankowego.

Za wszelkie dary z góry bardzo dziękuję!

Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox