Wyzwanie Retro Bingo na RnG #3 – wielkie podsumowanie

Gomlin

Witam serdecznie na podsumowaniu trzeciej edycji Bingosa! W końcu udało mi się uzyskać calaka (brawo ja!). Chciałem podziękować (już trzeci raz), że mogłem zostać ambasadorem kolejnego bing i mogłem wraz z redakcją RnG pochwalić się co w danym czasie udało mi się zaliczyć. Jak zwykle pola Bingo nie zawiodły. Dochodzą już słuchy o tworzeniu kolejnych (czyżby kolejna edycja?!?!). Nie ma co przedłużać, w pierwszej kolejności to co zaliczyłem w tym miesiącu:

A5 – Podczas jednego ze streamów Borsuk ogrywał retro kolekcję gierek arcade. Był tam taki jeden szpil, który wyjątkowo wpadł w moje gusta – ThunderCross. Sam zakupiłem kolekcję i tytuł nadał się jak ulał do pobicia w nim rekordu – co oczywiście udokumentowałem pięknym screenem! 

C3 – Zgodnie z przeliczeniami naczelnej komisji RnG, zaliczono mi 15 materiałów, które skomentowałem podczas okresu bingowania. Jeżeli macie jakieś ale – proszę wszelkie wonty do Nacz.osów gazownika!  

C4 – To pole mogło być równie dobrze podpasowane pod powrót do danego szpila, gdyż już raz przymierzałem się do Conkeraniestety save mi się uwalił i musiałem zacząć wszystko od początku. Tym razem się udało i zaiście jest to jedna z najlepszych gier na klasycznego klocka ever! Moją reckę możecie sprawdzić na CP, o tu: klik  

E4 – Ponownie pojawia się ThunderCross – wszystko sprawdziłem, nie ma żadnych wałków! Sam tytuł nie ma co prawda wyboru poziomu trudności, jednak by go przejść użyłem pierdyliard monet (które sztucznie wrzucamy jako continue) – uznaję to za przejście gry na very easy, gdyż przebrnięcie przez całego szpila na 3 dostępnych życia to very hard! I tak oto zakończyłem całą retro-bingo-tabelę. Calak murowny a by pięknie podsumować moje półroczne zmagania przedstawiam poniżej grafikę. Mam nadzieję, że bawiliście się tak samo dobrze jak ja, bo to właśnie o sam fun z brania udziału tutaj chodzi! Dzięki wielkie i do zobaczenia w kolejnych edycjach! 

 


Lista uczestników:

  1. Wstęp
  2. repip
  3. Borsuk
  4. WojT
  5. KSH
  6. Ślepy
  7. Gomlin
  8. Prezesowa
  9. LukegaX
  10. Czarny Ivo
Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox