Akta retronagazie.eu | Gibkie umrzyki

Witajcie krwawniki! Dziś w aktach dosłownie wyciągamy trupy z szafy, przed Wami specjalny odcinek na Halloween!

Nie wiem jak Wy, ale zauważyłem że nas jako ludzi niebezpiecznie pociągają trupy. Mamy całe gałęzie przemysłu rozrywkowego poświęcone umarlakom wszelakim, ile to horrorów się produkuje, kino klasy Y z zombie w roli głównej, kultowe postacie takie jak Dracula no i ten jeden popkulturowy dzień w roku nazywany szumnie świętem – Halloween. Wczoraj Daaku uderzył w klasyka gatunku od mistrza tej dziedziny Tima Burtona, ale przemienionego w grę, recenzując Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas – Oogie’s Renevge, teraz jako redakcja dokładamy coś od siebie wspólnie.

W grach również mamy wręcz zalew nieumarłych bohaterów, dziś prezentujemy cały przekrój, będą wampiry, szkielety, lisze, duchy, zombie, a nawet lalka voodoo! Bohaterów jest tak dużo, że z opisu kilku zrezygnowałem bo nie wyrobiłbym się z grafiką na dziś. Zatem nie biadolę i nie zawodzę tylko zapraszam do akt.

 

Pod względem wymiarów są to największe akta do tej pory, więc dajcie znać czy Wasz internet mobilny toleruje takie pliki, bo możliwe że w przyszłości z równie wielkimi aktami wyskoczymy i jest to dla mnie cenna informacja. Na dokładkę serwujemy dania tekstowe opisujące naszych tytułowych umrzyków w bardziej szczegółowy sposób. Oto relacje prosto z prosektorium:

Już po samej ilości tekstów o tej tematyce widać, że mamy jakieś dziwne ciągoty w kierunku umrzyków… może lepiej już nic nie piszę…

Naczelna Osoba na stronie, czyli Nacz.Os. (zajmuje się wszystkim i niczym). Hedonistyczny megaloman o sercu z pikseli. Ulubione gatunki: platformery, sporty extreme w sosie arcade, carcade, logiczne, klasyki z C64 i wszystko co wyzwala adrenalinę! Posiadane platformy: C64, PSX, PS2, GC, Wii, PSP, PC, DC, Xbox